Gizlilik Politikası

Gizliliğinizi korumaya söz veriyoruz. Çünkü işimizi bize verdiğiniz güvene dayandırıyoruz. Bu gizlilik politikası, web sitemiz aracılığıyla toplanan kişisel ve hesap bilgileriyle ilgili işlemlerimizi açıklar.

Bu gizlilik politikasının uygunluğunu zaman zaman gözden geçireceğiz ve kendi isteğimize bağlı olarak, sizlere mail yoluyla ya da başka şekillerde haber vermeden gerekli değişiklikleri yapabiliriz. Bu gizlilik politikasını değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri burada yayınlayacağız, böylece hangi bilgileri topladığımızı, bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi ve bunu kimseye ifşa edip edemeyeceğimizi her zaman bileceksiniz. Değişiklikleri gözden geçirmek için web sitemizi belirli aralıklarla ziyaret etmelisiniz.

Gizli verileri başka bir amaç için mi kullanıyoruz?

Hayır. Şu anda sizden aldığımız bilgileri manuel veya otomatik bir şekilde analiz etmiyoruz veya incelemiyoruz. Aslında, bilgilerinizin bir bölümü veritabanımıza kaydedilmeden önce güvenlik amacıyla şifrelenir, bu yüzden onları inceleyemiyoruz bile.

Kişisel bilgilerinizi korumak için hangi önlemleri kullanıyoruz?

Bilgi kabul ederken ve iletirken güvenli, şifrelenmiş mekanizmalar (SSL) kullanıyoruz.
Sunucularımızda düzenli olarak güvenlik denetimleri ve güncellemeleri yapıyoruz.
Ve diğer güvenlik işlemleri

Verilerin Üçüncü Şahıslara Açıklanması

Bu Site size ait kişisel verileri ve bu kişisel verileri kullanılarak elde ettiği yeni verileri, Veri Sahibi’ne işbu Gizlilik Politikası ile belirttiği amaçların gerçekleştirilebilmesi için Bu Site'nin hizmetlerinden faydalandığı iş ortakları, dış kaynak hizmet sağlayıcıları, barındırma (hosting servisleri) hizmet sağlayıcıları, hukuk büroları gibi üçüncü kişilere, söz konusu hizmetlerin temini amacıyla sınırlı olmak üzere aktarılabilecektir. Bu Site aynı zamanda Veri Sahibi’ne ait kişisel verileri kamu kurum ve kuruluşlarıyla yasal amaçlar ile ilgili durumlarda paylaşabilir.

Kullanıcı Sorumlulukları

Kullanıcı bu siteye üye olduğunda bu gizlilik politikasını okuyup içerisinde ki kuralları ve şartları kabul etmiş ve onaylamış sayılır.